Doba a náklady na doručení

Náklady na doručení

Závisí na zvolené formě doručení. Celá objednávka je odeslána v jedné zásilce a zákazník nese jedny náklady na doručení. V níže uvedené tabulce jsou uvedeny náklady na doručení v závislosti na zvolené možnosti a informace o doručení zdarma.

Forma doručení Hodnota objednávky
do 999 Kč nad 999 Kč
Kurýr GLS 89 Kč Zdarma
Kurýr GLS - dobírka 89 Kč Zdarma
Zásilkovna 89 Kč Zdarma
Česká pošta - Balíkovna 89 Kč Zdarma
Česká pošta – Balík do ruky 89 Kč Zdarma

Doba doručení

Téměř celý sortiment našeho obchodu je k dispozici skladem! Objednané zboží je obvykle expedováno do 24 hodin, s výjimkou výrobků, u nichž je uvedena delší dodací lhůta. Celková doba dodání závisí na formě dodání a dostupnosti výrobku. Objednávky produktů s dostupností "24 hodin" zadané do 12:00 jsou odeslány ještě týž den. K tomu je třeba připočítat dobu dodání v závislosti na zvolené variantě doručení - nejrychlejší variantou doručení je kurýrní služba GLS a Zásilkovna (2-3 dny).

Pokud objednávku zadáte do 12:00 a zvolíte platbu online nebo na dobírku, bude vaše objednávka s největší pravděpodobností dokončena a odeslána ještě týž pracovní den, pokud není v informacích u produktu uvedeno jinak. Ve výjimečných situacích může být vyřízení vaší objednávky prodlouženo do následujícího pracovního dne. V případě, že si jako formu platby zvolíte tradiční bankovní převod, doba zpracování objednávky se prodlouží o dobu, která je potřebná k připsání převodu na náš bankovní účet - obvykle se jedná o několik hodin, maximálně jeden pracovní den.

CDoba doručení, která nezahrnuje dobu potřebnou k dokončení objednávky, závisí na zvolené formě doručení a je následující (přibližné hodnoty):

  • GLS kurýr - 1-2 pracovní dny
  • Zásilkovna - 1-2 pracovní dny

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte 10% slevu na první nákup

Doručení zdarma

Doručení zdarma

Při nákupu nad 999 Kč

Rychlé dodání

Rychlé dodání

Zásilky odesíláme do 24 hodin

Vrácení zboží

Vrácení zboží

Máte možnost vrácení zboží do 14 dnů

Způsob platby

Způsob platby

Platba na dobírku, kartou nebo bankovním převodem