Platební metody

Abychom vyšli vstříc zákazníkům našeho e-shopu MissiSleepy.cz, připravili jsme pro ně různé možnosti úhrady objednávek. Věříme, že díky tomu budete moci platit způsobem, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Online převod

Úhrada transakcí elektronickým převodem probíhá prostřednictvím platebních operátorů PayU nebo PayPal - podle vaší volby. Jedná se o nejpohodlnější a nejrychlejší způsob provedení platby. Jsou velmi bezpečné a patří k nejoblíbenějším formám plateb na internetu. Platbu za objednávku provedenou těmito způsoby vidíme ihned po jejím provedení, což nám umožňuje okamžitě přistoupit ke zpracování objednávky.

Platba kartou

Platba kartou je nejbezpečnější formou pro internetové platby. Zpracování plateb provádějí přední provozovatelé internetových plateb - PayU nebo PayPal (podle vaší volby).

Bankovní převod

Tato možnost je určena těm z vás, kteří se raději sami přihlásí do internetové banky, navštíví stacionární pobočku banky nebo poštu. Při této možnosti obdržíte po objednání objednávky e-mailem číslo bankovního účtu, na který je třeba převést příslušnou částku. Tato možnost vyžaduje uvedení čísla objednávky v názvu převodu. Vaše objednávka bude zpracována, jakmile bude převod připsán na účet. Pokud chcete, aby vaše objednávka byla zpracována rychleji, doporučujeme vám použít online platbu nebo zaslat potvrzení o platbě na naši e-mailovou adresu info@missisleepy.cz.

Níže naleznete údaje, které je nutné vyplnit ve formuláři převodu:

Číslo účtu: 200015098/3060
Jméno příjemce: SLEEPY SP. Z O.O. SP. J.
Variabilní symbol: číslo objednávky
Částka: Celkové náklady na objednávku (zboží + dodání)

Platba na dobírku ( při převzetí objednávky)

Tato možnost je určena pro ty, kteří preferují platbu při převzetí objednávky. Tato možnost je k dispozici pouze v případě, že zvolíte kurýra GLS nebo Českou poštu (nevztahuje se na balíkomaty).

Odložená platba/splátkový program

Možnost odložené platby nebo platby na splátky je určena těm z vás, kteří chtějí nakoupit ještě dnes a zaplatit až po obdržení objednávky a poté, co se ujistí, že obdržené zboží splňuje jejich očekávání. Způsob platby Twisto se provádí prostřednictvím provozovatele platebních služeb PayU. Tento způsob platby spočívá v tom, že společnost Twisto zaplatí za nákupy online v obchodě jménem zákazníka a zákazník obdrží svou objednávku. Pokud je zvolena odložená platba, měl by kupující uhradit dlužnou částku pouze za produkty, které se rozhodl ponechat, a to do 30 dnů bez žádných dalších nákladů.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte 10% slevu na první nákup

Doručení zdarma

Doručení zdarma

Při nákupu nad 999 Kč

Rychlé dodání

Rychlé dodání

Zásilky odesíláme do 24 hodin

Vrácení zboží

Vrácení zboží

Máte možnost vrácení zboží do 14 dnů

Způsob platby

Způsob platby

Platba na dobírku, kartou nebo bankovním převodem