Tvarující kalhotky

Filtrovat podle:

Seřadit

Seřadit

Značka

Značka
Vybrané filtry: 0
Nebyly nalezeny žádné odpovídající filtry

Velikost

Velikost
Vybrané filtry: 0
Nebyly nalezeny žádné odpovídající filtry

Barva

Barva
Vybrané filtry: 0
Nebyly nalezeny žádné odpovídající filtry

54 produkty

z

2

Tvarující kalhotky

Zeštíhlující kalhotky - proč a pro koho?

Boj za ploché bříško a vypracovanou postavu je někdy bojem s větrnými mlýny. Ne všechny ženy také chtějí zhubnout - někdy jde jen o zeštíhlení pasu nebo boků například pro zvláštní příležitost. Co v takové situaci dělat? Řešení je vlastně velmi jednoduché! Jediné, co musíte udělat pro rychlé zeštíhlení postavy, je obléknout si tvarující kalhotky. Jedná se o typ zeštíhlujícího spodního prádla, které slouží k optickému zeštíhlení postavy, zejména v oblasti břicha a boků. Zeštíhlující kalhotky jsou také známé jako korekční kalhotky, protože korigují obvod. Jsou vyrobeny ze speciálního elastického materiálu, který zeštíhluje, ale není nijak nepříjemný. Poněkud extravagantní řešení? Nic nemůže být dále od pravdy. Spodní prádlo určené ke zeštíhlení postavy existovalo již před staletími. Stačí si vzpomenout na korzety, které byly kdysi nedílnou součástí ženského oblečení. V dnešní době je tento typ prádla mnohem pohodlnější a jeho součástí jsou i modelující kalhotky. Tyto kalhotky jsou ideální pro dámy, které chtějí bez námahy zeštíhlit svou siluetu.

Zeštíhlující kalhotky na MissiSleepy

Zeštíhlující kalhotky najdete ve většině obchodů se spodním prádlem, včetně MissiSleepy. V naší kolekci najdete návrhy od mnoha výrobců, především polských. Existují různé typy tvarujících kalhotek - s vysokým pasem, reformní, legíny, žebrované. V závislosti na typu modelují mírně odlišné části těla. Ty nejméně stavěné zeštíhlují hlavně spodní část břicha a zadeček. Ty s nohavičkami a velmi vysokým střihem navíc korigují tvar stehen a modelují celý pas.

Při výběru modelu je třeba mít na paměti, že modelující kalhotky je třeba správně zvolit. Aby splnily svůj účel, nesmí být příliš těsné, ačkoli musí obepínat siluetu. Kromě toho výsledný efekt závisí také na kvalitě materiálu a technologii použité výrobcem. MissiSleepy naštěstí nabízí pouze tvarující kalhotky z elastických a prodyšných materiálů. O jejich kvalitu se nemusíte obávat! Pozornost věnujte také barvě spodního prádla. Pokud plánujete nosit tvarující kalhotky pod určitým oblečením, vyberte si model, který nebude prosvítat. Nejuniverzálnější jsou ty v tělových barvách, protože budou neviditelné i pod bílým oblečením. Pokud chcete jemně zeštíhlit celou siluetu, určitě si prohlédněte naši nabídku body a korzetů. Najdete v nich spoustu zajímavých návrhů, které se skvěle hodí pro zvláštní příležitosti.

Přečtěte si více

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte 10% slevu na první nákup

Doručení zdarma

Doručení zdarma

Při nákupu nad 999 Kč

Rychlé dodání

Rychlé dodání

Zásilky odesíláme do 24 hodin

Vrácení zboží

Vrácení zboží

Máte možnost vrácení zboží do 14 dnů

Způsob platby

Způsob platby

Platba na dobírku, kartou nebo bankovním převodem