Podprsenky minimizer

Filtrovat podle:

Seřadit

Seřadit

Velikost

Velikost
Vybrané filtry: 0
Nebyly nalezeny žádné odpovídající filtry

Barva

Barva
Vybrané filtry: 0
Nebyly nalezeny žádné odpovídající filtry

Typ podprsenky

Typ podprsenky
Vybrané filtry: 0
Nebyly nalezeny žádné odpovídající filtry

13 produkty

Podprsenky minimizer

Minimalizační podprsenky

Příliš malá i příliš velká prsa mohou způsobovat nepohodlí. Ačkoli se může zdát, že všechny ženy sní o tom, že budou štědře obdařeny bujným poprsím, skutečnost je taková, že pro mnoho dam jsou příliš velká prsa docela překážkou v každodenním životě. Důvodů je mnoho, od komplexů až po poruchy páteře. Pro ženy, které se potýkají s problémem příliš velkých prsou, byly vyvinuty minimalizační podprsenky. Jedná se o speciální podprsenky, které pomáhají zkrotit velká prsa a poskytují pohodlí při každodenním používání.

Minimalizační podprsenka - pro koho bude vhodná?

Minimizer je název převzatý z angličtiny (minimize - zmenšit). Minimalizační podprsenky jsou typem podprsenek vytvořených speciálně pro ženy, které chtějí zmenšit svá prsa. Jejím účelem je opticky stlačit prsa, takže vypadají menší a pevnější. Minimalizační podprsenka bude ideální pro ženy, které si přejí zmenšit prsa z estetických nebo zdravotních důvodů. Ačkoli je rozšířená představa o naprostých superlativech velkých prsou, skutečnost je taková, že život s velkým poprsím není tak pestrý, jak by se mohlo zdát. Ženy, které jsou od přírody štědře obdařené, často bojují s bolestmi zad a mají problémy s přizpůsobením oblečení své postavě. Kromě toho jim váha a velikost prsou často překáží při každodenních činnostech.

Znamená to, že minimalizační podprsenka bude dobrým řešením pro všechny dámy s problémem velkých prsou? Ne nutně, minimalizační podprsenky perfektně fungují s prsy, které jsou tvořeny převážně tukovou tkání, díky čemuž se do košíčku snadno vejdou a patřičně zploští. Naopak tento typ podprsenky nebude fungovat u žláznatých prsou, která jsou mnohem pevnější a méně poddajná.

Zjistěte, jak funguje minimalizační podprsenka!

Minimizér je podprsenka vyrobená z tenkých, ale velmi pružných materiálů. Je navržena tak, aby správně sebrala prs a rovnoměrně rozložila prsní tkáň v košíčku, aby poprsí správně pozvedla a zdůraznila. Díky dobrému rozložení prsou v košíčcích dokáže podprsenka zmenšit obvod až o dvě velikosti, což je opravdu působivé.

Důležitou otázkou při konstrukci minimalizačních podprsenek je velmi promyšlené plánování umístění případných výztuh v podobě kostic a jejich začlenění do celku. Tím se zabrání jakékoli kompresi a podprsenka se neprojevuje pod oblečením. Silná nastavitelná ramínka navíc zajišťují správné rozložení hmotnosti a podepření prsou, čímž se snižuje zatížení páteře.

Díky minimalizační podprsence pocítí ženy s nadměrným poprsím úlevu nejen fyzickou, ale i psychickou. S její pomocí se silueta stane proporcionálnější, což umožní přizpůsobit se oblečení, které bylo dříve nedostupné a nepadlo správně. To představuje velké pohodlí v každodenním životě a klíč k sebeakceptaci.

Přečtěte si více

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte 10% slevu na první nákup

Doručení zdarma

Doručení zdarma

Při nákupu nad 999 Kč

Rychlé dodání

Rychlé dodání

Zásilky odesíláme do 24 hodin

Vrácení zboží

Vrácení zboží

Máte možnost vrácení zboží do 14 dnů

Způsob platby

Způsob platby

Platba na dobírku, kartou nebo bankovním převodem