Prostěradla s gumou

Filtrovat podle:

Seřadit

Seřadit

Velikost

Velikost
Vybrané filtry: 0
Nebyly nalezeny žádné odpovídající filtry

31 produkty

Prostěradla s gumou

Prostěradla s gumou

Shrnování, kroucení, mačkání, vytahování prostěradla - na všechny tyto problémy můžete snadno zapomenout. Stačí si vybrat prostěradla s gumou, tj. modely, které na matraci nasadíte, ne jen tak položíte nebo obalíte. Díky gumě zůstanou dokonale na lůžku a nepohnou se, ani když změníte polohu. Zní to dobře? Nemusíte je hledat daleko. Kvalitní prostěradla s gumou najdete v sortimentu MissiSleepy. Všechna podle našich standardů pocházejí od polských výrobců, včetně společnosti Greno, která se v textilním průmyslu pohybuje již téměř 30 let!

MissiSleepy nabízí převážně barevná prostěradla s gumami. Ta jsou k dispozici prakticky ve všech barvách: béžové, bílé, šedé, růžové, v odstínech modré a mnoha dalších. Díky tak široké nabídce barevných prostěradel s gumami si můžete vybrat takové, které dokonale splyne s vaším ložním prádlem nebo dokonce s celým interiérem. Vaše postel se tak konečně může stát nedílnou součástí promyšleného celku. Konec s otlaky od ložního prádla - barevné povlečení s gumou je nezbytnou součástí moderní ložnice.

Naše prostěradla s gumou jsou k dispozici až v 6 rozměrech, a to jak pro jedno lůžko, tak pro manželskou postel. Jedná se o tyto varianty: 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 220x200. Všechna jsou ušita z vysoce kvalitních látek, včetně žerzeje a froté. Jsou šetrné k pokožce a ekologicky barvené. Každé prostěradlo s gumou má navíc certifikát Oeko Tex, který je důkazem vysoké kvality.

Přečtěte si více

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte 10% slevu na první nákup

Doručení zdarma

Doručení zdarma

Při nákupu nad 999 Kč

Rychlé dodání

Rychlé dodání

Zásilky odesíláme do 24 hodin

Vrácení zboží

Vrácení zboží

Máte možnost vrácení zboží do 14 dnů

Způsob platby

Způsob platby

Platba na dobírku, kartou nebo bankovním převodem