Přikrývky a přehozy

Filtrovat podle:

Seřadit

Seřadit

Velikost

Velikost
Vybrané filtry: 0
Nebyly nalezeny žádné odpovídající filtry

13 produkty

Přikrývky a přehozy

Deky a přehozy - potřebné v každé domácnosti!

Těžko si lze představit domácnost bez přikrývky nebo přehozu. Na jedné straně jsou tyto přehozy nesmírně praktické, protože během chladných dnů zahřejí a na druhé straně jsou nesmírně stylové, protože mohou být módním doplňkem každého interiéru. Spojují tedy užitečnost se smyslem pro styl, což jsou dvě věci, které máme všichni rádi.

Dobrá deka je nezbytná v každé domácnosti. Je to univerzální přikrývka, kterou lze využít mnoha různými způsoby. Většina lidí je samozřejmě používá jako další přikrývku nebo hřejivý přehoz přes ramena. To však nejsou všechny možnosti těchto přikrývek. Deky v posledních letech výrazně změnily svůj vzhled a již nepřipomínají přehozy, které si naše babičky dávaly na nábytek. Nyní jsou vyrobeny z měkčích materiálů a mají jedinečné vzory. Stále se často používají jako přehozy, ale přitom vypadají skvěle. Není neobvyklé, že právě dobře zvolené přehozy dodávají našim pohovkám charakter. Kromě toho lze deku použít také jako denní přehoz na lůžko. V ložnici to vytvoří vizuální pořádek a vše se zdá být na svém místě. O všestrannosti přehozů a přikrývek tedy není pochyb. Vždy je dobré mít je doma po ruce, zejména v podzimním a zimním období. Deky a přehozy jsou také dobrým nápadem na dárek pro vaše blízké. Na jedné straně jsou výrazem zájmu o pohodlí obdarovaného, na straně druhé ukazují, že si vysoce ceníme užitečnosti daru. Deka/přehoz z kvalitního materiálu a s jedinečným módním designem se bude líbit každému.

Deky a přehozy MissiSleepy

Kolekci dek a přehozů MissiSleepy tvoří široká škála stylů, které mají jedno společné: vysokou kvalitu. Ta je pro náš obchod prioritou, a proto věnujeme zvláštní pozornost mimo jiné výrobcům, se kterými spolupracujeme, a také pověsti, kterou tyto značky mají. V naší nabídce dek a přehozů proto převažují modely od polských výrobců s bohatými zkušenostmi a kvalitním výrobním zázemím. Kromě toho se snažíme, aby deky a přehozy ladily s ostatními výrobky v našem sortimentu (povlečení, prostěradla). To je jeden z důvodů, proč každá z těchto kategorií obsahuje výrobky stejné značky, např. značky Greno. Vytvoření soupravy do vaší ložnice je proto u MissiSleepy velmi snadné.

Velkou pozornost navíc věnujeme materiálu z kterého jsou přikrývky a přehozy vyrobeny. Víme, že pro každého jsou to především hřejivé přikrývky. Vybíráme proto modely, které jsou vyrobeny z materiálů s dobrými tepelně izolačními vlastnostmi, jako je bavlna se směsí akrylu a polyesteru. Zároveň nezapomínáme na bezpečnost, a proto jsou deky a přehozy dostupné v kolekci opatřeny certifikátem Oeko Tex. Každou sezónu se kolekce přikrývek a přehozů MissiSleepy mění, aby modely, které nabízíme stylově odpovídaly převládající módě. Trendy jsou pro nás proto velmi důležité, ale je třeba také zdůraznit, že nezavrhujeme klasiku. Každou sezónu se v naší nabídce objevují i tradiční, univerzálnější kousky, např. kostkované nebo ve tvaru hrášku. Pro příznivce vánoční atmosféry doporučujeme sezónní kolekci vánočních přikrývek.

Přečtěte si více

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte 10% slevu na první nákup

Doručení zdarma

Doručení zdarma

Při nákupu nad 999 Kč

Rychlé dodání

Rychlé dodání

Zásilky odesíláme do 24 hodin

Vrácení zboží

Vrácení zboží

Máte možnost vrácení zboží do 14 dnů

Způsob platby

Způsob platby

Platba na dobírku, kartou nebo bankovním převodem