Bavlněné povlečení

Filtrovat podle:

Seřadit

Seřadit

Velikost

Velikost
Vybrané filtry: 0
Nebyly nalezeny žádné odpovídající filtry

8 produkty

Bavlněné povlečení

Bavlněné ložní prádlo

Spánek a bavlna jsou dokonalou kombinací, kterou doporučujeme každému, kdo ocení kvalitní odpočinek za atraktivní cenu. Proto bavlněné povlečení nemohlo v našem obchodě chybět. Jedná se o výjimečné soupravy, které se vyznačují neuvěřitelnou odolností, stylovým designem a důrazem na detail. Všechny jsou vyráběny v Polsku, takže my i naši zákazníci si můžeme být jisti, že se jedná o ložní prádlo na mnoho sezón, nikoliv jen na několik měsíců.

Pokud vás však zajímá, čím by vás mělo bavlněné povlečení zaujmout, můžeme vám to vysvětlit. Jedná se o materiál, který se získává ze semen rostliny bavlníku. Má vysokou odolnost proti roztažení a teplu. Vyznačuje se vysokou hygroskopičností, což znamená, že dokonale absorbuje vlhkost z prostředí. V některých zdrojích se můžeme dočíst, že bavlna absorbuje až 25 % vodních par, aniž by změnila svůj vzhled. Je však třeba zdůraznit, že jednotlivé vlastnosti se mohou lišit v závislosti na kvalitě tkaniny a její tloušťce. V souvislosti s bavlněným ložním prádlem je však nejdůležitější, že materiál umožňuje naší pokožce dýchat. V praxi to znamená, že se u takového povlečení nemusíme obávat o tepelný komfort. Cítíme se příjemně a nepotíme se. Kromě toho je bavlněné povlečení velmi příjemné na dotek. Zahalení do kvalitního modelu působí jako druhá kůže. Nic neškrábe ani nesvědí.

Prémiové bavlněné ložní prádlo stojí za zvláštní pozornost. Jedná se o modely, které jsou šetrné k našemu tělu, zejména pro alergiky. K jejich výrobě se používají přírodní barviva a výrobní proces je šetrnější k životnímu prostředí než tradiční bavlna. V naší nabídce najdete i takto vytvořené ložní prádlo, např. soupravy od společnosti Greno.

Dobře, ale jak je to s péčí? Bavlněné přikrývky se bohužel díky své pružnosti mačkají. Přesto je její péče jednoduchá. Většina souprav by se měla prát na ruby na 40 ºC. Žehlení není obtížné, zatímco neustálé oblékání a svlékání může být únavné. Doporučujeme proto vybírat modely se zipem. Najdete je v naší nabídce.

Bavlněné povlečení od MissiSleepy

V kolekci bavlněného povlečení MissiSleepy najdete soupravy ve třech standardních rozměrech. Jsou to: 140x200 s jedním povlakem na polštář 70x80, 160x200 se dvěma povlaky na polštář 70x80 a 220x200 se dvěma povlaky na polštář 70x80. Model v každé velikosti podrobujeme kontrole kvality. Dbáme na to, aby splňoval námi vypracované normy.

V nabídce převládá bavlněné povlečení v zářivých, módních barvách. Motivem jsou obvykle květinové akcenty nebo geometrické vzory. Nechybí ani tradičnější kousky, tedy bez moderních dekorů a v tlumených barvách. Díky široké rozmanitosti sortimentu si každý může najít přesně takové bavlněné povlečení, které se hodí k požadovanému interiéru ložnice. Kromě toho kolekci postupně rozšiřujeme, takže vám doporučujeme sledovat novinky. Za zmínku také stojí, že bavlněné ložní prádlo je skvělým nápadem na dárek, např. k Vánocům, ku příležitosti svatby nebo ke Dni matek či otců.

Přečtěte si více

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte 10% slevu na první nákup

Doručení zdarma

Doručení zdarma

Při nákupu nad 999 Kč

Rychlé dodání

Rychlé dodání

Zásilky odesíláme do 24 hodin

Vrácení zboží

Vrácení zboží

Máte možnost vrácení zboží do 14 dnů

Způsob platby

Způsob platby

Platba na dobírku, kartou nebo bankovním převodem