Den dědečků

Filtrovat podle:

Seřadit

Seřadit

Značka

Značka
Vybrané filtry: 0
Nebyly nalezeny žádné odpovídající filtry

Velikost

Velikost
Vybrané filtry: 0
Nebyly nalezeny žádné odpovídající filtry

Barva

Barva
Vybrané filtry: 0
Nebyly nalezeny žádné odpovídající filtry

98 produkty

z

3

Den dědečků

Dárek pro dědečka

Prarodiče jsou v našem životě nesmírně důležití a stojí za to jim to připomenout a náležitě jim poděkovat za to, že tu jsou. Při hledání dárku pro dědečka je vhodné v první řadě zvážit, jaký dárek bude pro ně ten pravý. Možná je dědeček fanouškem určitého hudebního žánru a má oblíbeného interpreta, kterého by si rád poslechl? Nebo možná existuje kniha, kterou by si rád přečetl? Možností je mnoho a podle toho, co má váš dědeček rád, stojí za to vybrat dárek přesně podle jeho vkusu, aby mu udělal radost. Pokud si lámete hlavu nad vhodným nebo univerzálnějším dárkem, přicházíme vám na pomoc!

Když přemýšlíte o dárku pro dědečka, v první řadě zvažte možnost sejít se a oslavit tento výjimečný den na pěkném místě. Může to být restaurace, divadlo, kino nebo muzeum či umělecká galerie. Vezměte v úvahu preference svého prarodiče, ale také svou touhu ukázat mu něco nového, co dosud neznal a stálo by za to, aby to poznal, protože by se mu to mohlo líbit. Podívejte se, jaká zajímavá místa ve vašem okolí byste mohli navštívit, a vezměte dědečka na malý výlet!

Drobnosti pro dědečka

Pokud chcete dát dědečkovi pěkný dárek, vezměte v úvahu, co má rád, co ho zajímá a jak tráví volný čas, a zkuste podle toho vybrat vhodný dárek. Skvěle se zde hodí barevné vzorované ponožky, ve kterých určitě najdete něco vhodného pro dědečka. Pokud je fanouškem kutilství, rád čte knihy nebo je jeho vášní hudba, určitě pro něj něco najdete. Nebojte se odvážných vzorů a barev, dědeček jistě ocení, že chcete do jeho šatníku vnést závan svěžesti, a bude se cítit opět mladý a trendy.

Stylové pyžamo nebo župan jako dárek pro dědečka: návrhy od MissiSleepy

MissiSleepy má širokou nabídku návrhů na dárky pro dědečka, kromě výše zmíněných ponožek také pyžama a župany. Každého dědečka potěší nové, teplé pyžamo na zimu, kvalitní bavlněné pyžamo nebo župan, ve kterém může ráno sedět u oblíbené kávy a číst si noviny, aniž by se musel bát, že mu bude zima nebo že se bude cítit nepohodlně. Vyberte typ pyžama nebo županu podle vkusu vašeho dědečka, aby mu co nejvíce vyhovoval a určitě mu udělal radost. Pokud je váš dědeček elegantní starší pán, vyplatí se zvolit stylovou soupravu z přírodních látek. A pokud je dědeček osobnost s velkým nadhledem a smyslem pro humor, můžete se rozhodnout pro pyžamo s vtipným textem. Výběr je velký, ale u MissiSleepy určitě najdete ten správný dárek.

Přečtěte si více

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte 10% slevu na první nákup

Doručení zdarma

Doručení zdarma

Při nákupu nad 999 Kč

Rychlé dodání

Rychlé dodání

Zásilky odesíláme do 24 hodin

Vrácení zboží

Vrácení zboží

Máte možnost vrácení zboží do 14 dnů

Způsob platby

Způsob platby

Platba na dobírku, kartou nebo bankovním převodem