Chlapecká trička

Filtrovat podle:

Seřadit

Seřadit

Zatím zde nejsou žádné produkty

Navštivte nás za pár dní znovu. Produkty se zobrazí, hned jak je přidáme.

search

Chlapecká trička

Chlapecká trička

Denní dávka pohybu, kterou dítě absolvuje, je nezbytná pro jeho správný tělesný vývoj. Běhání po hřišti, aktivita na školních chodbách o přestávkách nebo četné mimoškolní aktivity udržují dětské tělo ve vysokém tempu. Proto je tak důležité zajistit, aby vývoj dítěte probíhal naprosto hladce, tj. aby jej nemohly omezit ani nejdrobnější faktory. Proto vhodné oblečení, přizpůsobené počasí, pomůže chránit před infekcí a zároveň umožní, aby se cítilo pohodlně. Pohodlí je obzvláště důležité, a to se týká mimo jiné i výběru oblečení. Jde především o to, aby nepřekáželo každodenním aktivitám každého dítěte. To platí i pro chlapce, kteří se od útlého věku věnují mnoha sportům.

Chlapecká trička jsou odpovědí na tento velmi aktivní životní styl každého mrňouse. No a právě celobavlněná tílka na ramínka jsou mimořádně praktickým a všestranným kouskem oblečení. Jejich využití je mimořádně široké. Mohou sloužit jako první ochranná vrstva proti chladu, lze je nosit pod jakýmkoli tričkem, aby za ním absorbovala pot, ale lze je nosit i v letních a horkých dnech. Vyznačují se vysokou prodyšností a jsou šetrné i k dětské pokožce. Chlapecká trička musí být také dostatečně elastická a přiléhavá.

Chlapecká trička od MissiSleepy

Chlapecká trička, která máme v naší kolekci, jsou vzorem triček, která jsou známá již po generace a která mají opravdu široké využití. Taková trička nosí mladí chlapci již dlouhou dobu. Jejich funkčnost je oceňována i v současné době. Ta spočívá v tom, že se dají nosit k mnoha příležitostem, v zimě i v létě, venku i kolem domu. Námi představovaná chlapecká trička jsou vyrobena ze 100 % bavlny, což přispívá k jejich prodyšnosti. Jsou také ideální, pokud je vaše dítě velmi aktivní a hodně se potí. Tílka od MissiSleepy jsou ideální jak pro extrémně aktivní a živé chlapce, tak pro ty, kteří se neradi příliš pohybují. V naší kolekci máme dva odstíny tílek - šedý a bílý. Oba jsou velmi univerzální, což znamená, že se budou hodit k jakémukoli chlapeckému oblečení. Chlapec je navíc může nosit během hodin tělesné výchovy nebo při dalších pohybových aktivitách. Máme velký výběr velikostí, takže stále rostoucí dítě nebude mít problém s tím, abychom pro něj našli ideální kousek. V neposlední řadě stojí za zmínku, že jsme v naší nabídce shromáždili návrhy pocházející převážně od polských výrobců, jejichž výrobky se vyznačují vysokou kvalitou zpracování.

Přečtěte si více

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte 10% slevu na první nákup

Doručení zdarma

Doručení zdarma

Při nákupu nad 999 Kč

Rychlé dodání

Rychlé dodání

Zásilky odesíláme do 24 hodin

Vrácení zboží

Vrácení zboží

Máte možnost vrácení zboží do 14 dnů

Způsob platby

Způsob platby

Platba na dobírku, kartou nebo bankovním převodem